טיפים לבחירת צלם אירועים

 טיפים לבחירת צלם אירועים

צריכים לבחור את הצלם לאירוע שלכם? מתלבטים איך ובמי לבחור? אתם יכולים להפסיק להיות מודאגים! ריכזנו עבורכם 5 טיפים שיסייעו לכם לבחור את הצלם המתאים ביותר לאירוע שלכם – ככה תוכלו להיות רגועים ובטוחים!

צלם אירועים

שלב ההכנות לאירוע, בלי יוצא מן הכלל, נחשב לאחד מהשלבים הקשים ביותר: אתם צריכים לטפל בהמון נושאים כמו סגירת אולם אירועים, בחירת דיג'י, בחירת המנות שיוגשו באירוע וכמובן בחירת הצלם. בחירת הצלם הינה שלב חשוב מאוד, וכולנו מבינים מדוע – מדובר בבעל המקצוע שלמעשה יאפשר לנו ליהנות בעתיד, ולהיזכר ברגעים היפים של האירוע. הרי מי מאיתנו לא ירצה להראות לילדים שלו את תמונות החתונה שלו ושל אמא? או מי מאיתנו לא ירצה שלילד הקטן שלנו יהיה זיכרון יפה מיום הולדת 5 שלו בגן?

כעת נשאלת השאלה – כיצד לבחור את צלם האירועים האידיאלי עבור האירוע שלכם?

5 טיפים לבחירת הצלם

טיפ ראשון – בצעו השוואת מחירים. מדובר אחד הפרמטרים החשובים והמשפיעים ביותר. בצעו השוואת מחירים על מנת למצוא את המחירים האטרקטיביים ביותר עבורכם. אנו ממליצים לכם מבעוד מועד לקבוע תקציב שיהיה מיועד לצלם האירועים, וכך תוכלו להיות יותר יעילים בתהליך החיפוש.

טיפ שני – ניסיון. כמו כל מקצוע אחר, גם מקצוע הצילום דורש ניסיון. ודאו כי האדם שאתם מחפשים הוא בעל ניסיון: חפשו עבודות שהוא ביצע בעבר, שוחחו איתו ונסו להבין האם הוא נוהג לצלם באירועים מהסוג שאתם עתידים לעשות.

טיפ שלישי – המלצות וחוות דעת. מדובר באחד הטיפים היעילים והחשובים ביותר למציאת הצלם האידיאלי עבורכם. בדקו עם אנשים אחרים, חפשו בפורומים ייעודיים בנושאים או בכל פורטל אירועים אחר, מידע על צלמים לאירועים. כך תוכלו ללמוד מניסיון של אנשים אחרים, לקרוא חוות דעת של אנשים שאותו צלם ביצע אצלם את האירוע. הרי "אין חכם כבעל הניסיון", לא?

טיפ רביעי – ציוד. וודאו כי הצלם מגיע עם ציוד איכותי. בסופו של דבר, מדובר בציוד שיהיה אחראי על תיעוד האירוע בכל תחום שהוא.

טיפ חמישי – בדקו מה כוללת חבילת הצילום. לעיתים חבילת הצילום כוללת הנפקת תמונות, הדפסת תמונות על מגנטים או כל דבר אחר. בדקו האם הצלם שאיתו אתם מדברים מבצע את סוג השירות הזה, ואם כן, האם המחיר נוח לכם ומשתלם. נסו לחשוב על אירועים אחרים שאתם הייתם בהם ושמתם לב לדברים שאהבתם או פחות אהבתם בנושא.